Victoria Cup 2023

31.07.2023

Dňa 29. júla 2023 sa v Trnave konal prestížny silový turnaj Victoria Cup 2023 v mŕtvom ťahu. Klub silových športov Dido Powerlifting poslal svojich štyroch n pretekárov na túto súťaž, a to Júliusa Tkáča, Tobiasa Hvozdoviča, Tomáša Múdreho a Dávida Bendíka, aby reprezentovali klub na tejto medzinárodnej udalosti.

Výsledky jednotlivých pretekárov:

1. Július Tkáč - Kategória: Dorast do 82,5 kg Výkon: 180 kg Umiestnenie: 10. miesto

2. Tobias Hvozdovič - Kategória: Dorast nad 82,5 kg Výkon: 215 kg Umiestnenie: 7. miesto

3. Tomáš Múdry - Kategória: Open EQ Výkon: 280 kg Umiestnenie: 3. miesto

4. Dávid Bendík - Kategória: Open EQ Výkon: 321 kg (Nový národný rekord) Umiestnenie: 2. miesto

Štyria športovci zo Klubu silových športov Dido Powerlifting sa prezentovali vynikajúcimi výkonmi, Výrazným úspechom bola výkonnosť Dávida Bendíka, ktorý sa umiestnil na 2. mieste v kategórii Open EQ s novým národným rekordom 321 kg. Taktiež je potrebné pochváliť Tomáša Múdreho za jeho skvelý výkon, ktorý mu v tejto náročnej konkurencii priniesol 3. miesto v kategórii Open EQ. Július Tkáč a Tobias Hvozdovič prekonali svoje osobné rekordy a v najbližšej dobe očakávame medailové umiestnenie.

Victoria Cup 2023 bol poslednou príležitosťou pre Klub silových športov Dido Powerlifting vyskúšať si svoju formu pred Majstrovstvami sveta v Rakúsku 19.-23. septembra.

Gratulujeme všetkým členom tímu Dido Powerlifting k ich úžasným výkonom a reprezentácii klubu na Victoria Cup 2023. Ich odhodlanie a úsilie sú príkladom pre mladých nadšencov silových športov a dávajú nádej na ďalšie úspechy v budúcnosti.