Double Red MAS Wrestling Cup 2023 Brezno

09.06.2023

Klub silových športov Dido Powerlifting sa zúčastnil prestížnej súťaže v mas wrestlingu, známej ako Double red mas wrestling Cup 2023. Táto súťaž priviedla najlepších pretekárov z celého Slovenska, ktorí sú profíkmi v tomto neustále rastúcom športe. Klub Dido Powerlifting bol reprezentovaný dvoma talentovanými pretekármi, Tobiasom Hvozdovičom a Tomášom Múdrym. 

Tobias Hvozdovič sa zúčastnil v kategórii do 80 kg a preukázal svoje schopnosti a silu v tejto náročnej disciplíne. Svojimi výkonnými výkonmi získal 3. miesto vo svojej váhovej kategórii. Jeho odhodlanie a tvrdá práca na tréningu mu umožnili súťažiť s najlepšími a dosiahnuť vynikajúci výsledok. 

Tomáš Múdry sa zúčastnil v kategórii do 100 kg a tiež predviedol svoje schopnosti a vytrvalosť v mas wrestlingu. Napriek veľkej konkurencii a náročným súperom sa Tomáš nevzdal a bojoval do posledného zápasu. Vďaka svojmu úsiliu a disciplíne si vybojoval 4. miesto vo svojej váhovej kategórii. Jeho výkon a odhodlanie ukázali, že je talentovaným športovcom  v tejto vzrastajúcej disciplíne. 

Obaja pretekári z klubu Dido Powerlifting zanechali dobrý dojem v súťaži Double red mas wrestling Cup 2023. Ich úspechy a výsledky svedčia o tvrdej práci, vášni a húževnatosti, ktoré náš klub reprezentujú.

Súťaž Double red mas wrestling Cup 2023 bola vynikajúcim podujatím pre fanúšikov a športových nadšencov. Organizátori si zaslúžia pochvalu za vytvorenie takéhoto kvalitného prostredia.