Powerliftéri z Giraltoviec na Pohárovej súťaži v Stropkove: Pekný výkon predviedol aj 17-ročný Ján Gdovin

12.08.2019

Benchpress and Deadlift Cup 2019

Pod organizačnou taktovkou Róberta Blachu sa konal ďalší ročník tejto obľúbenej pohárovej súťaže.

Klub silových športov Dido Powerlifting  nominoval 4 pretekárov, dve skúsenejšie pretekárky Martinu Vargovú a Katarínu Sotákovu, ktoré sú v príprave na októbrové majstrovstvá sveta a dvoch nováčikov 17-ročného Jána Gdovina a Maroša Bendíka.

V benchpresse Katarína Sotáková v kategórii žien vybojovala 2.miesto za výkon 55kg. V mŕtvom ťahu sa už predstavili všetci naši pretekári.  V ženskej kategórii prvé miesto brala Martina Vargová s výkonom 137,5kg pred Katarínou Sotákovou 130kg. V hmotnostnej kategórii do 80kg iba 17-ročný Ján Gdovin predviedol veľmi pekný výkon a za 170kg bral tretie miesto. V ťažšej kategórii do 100kg sa predstavil Maroš Bendík a na prvú súťaž predviedol veľmi kvalitný výkon s ľahkosťou prekonal 210kg a obsadil 7.miesto.

Podpora

Ak chceš podporiť týchto pretekárov v ceste na Majstrovstvá sveta ,alebo rozvoj silových športov v Giraltovciach a blízkom regióne, môžeš finančne podporiť OZ Klub silových športov DIDO Powerlifting a takisto svojím dielom prispieť k takýmto úspechom.

Názov združenia Klub silových športov DIDO Powerlifting

č.účtu SK19 0900 0000 0051 5544 7520